Siirt Valisi Atik yaralı askeri ziyaret etti

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, yaralı askeri ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.

Siirt Valisi Ali Fuat Atik beraberinde Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve Siirt Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay ile Siirt Devlet Hastanesi’ne geçerek hayati tehlikesi bulunmayan yaralı uzman çavuşu ziyaret etti.

Yaralıların sağlık durumları hakkında hastane yetkililerinden bilgi alan Vali Atik, daha sonra yaralı uzman çavuşu alnından öptü. Hastane çıkışında gazetecilere açıklama yapan Vali Atik, bu tür terör saldırıların terörle mücadeledeki azimlerinden vazgeçiremeyeceğini söyledi. Vali Atik, Olay daha çok sıcak, 1 şehit, 2 yaralımız var. İlçe merkezine dönerken teröristlerle çatışma çıkmış, yaralımızın biri ameliyata alındı, diğerinin de tedavisi sürüyor. Biz devlet olarak dimdik ayaktayız. Bu saldırılar ne bizim gücümüzü tüketir ne de bizi terörle mücadeledeki azmimizden vazgeçirtir. Sonuna kadar da bu terörle mücadele edeceğiz. Şehidimize Allah’tan gani gani rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz dedi.

Yapılacak otopsinin ardından şehit için cenaze töreni düzenlenecek.

Bir önceki yazımız olan Siirt’te 30 yıllık hayvan pazarı yerine çocuk parkı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir